Kullanım Şartları

Lütfen dikkat! Bu bir sağlık sitesi değildir…Burada anlatılanlar sadece bir annenin deneyimlerinden ibarettir ki, siz çocuğunuz için, öncelikli olarak mutlaka uzman doktorlarınız, pedagoglarınız ve terapistlerinizin  görüş ve önerilerini alınız.

Burada ki yazılarda eğer başka bir yazardan alıntı veya çeviri yapılmışsa muhakkak yazının gerçek sahibinin bilgileri paylaşılmıştır, aynı şey sahibi “egeninannesiyim” adlı yazara ait olan yazılar için de uygulanmalıdır.

Sitede bulunan yazıların, fotoğraf ve videoların kaynak verilmeden kopyalanması, başka bir yerde kullanılması kesinlikle yasaktır. Site de bulunan yazı, fotoğraf, video vb tüm içeriğin hakları sitenin sahibi “egeninannesiyim” adlı yazara aittir ve sadece yazarın izni alınarak ve yazarın ismi ile sitenin linki verilerek kullanılabilir.

2 Responses to Kullanım Şartları

  1. Konca boyar dedi ki:

    Merhaba insan bazı şeyleri başına gelmeden bilemiyor. Oğluma 2 hafta önce duyu bütünleme teşhisi konuldu. Onun bu durumunu araştırırken sizin bloğunuzu buldum. Bu konuda yardım etmenizi rica etsem. Nasıl ve nerden başlayacağımı bilemiyorum🙁

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s