DUYURU – Dil ve Konuşma gelişiminde yardımcı duyu bütünleme entegrasyonu seansı


IMG_1242Eğer çocuğunuz da oral motor problemler yaşıyorsanız, dil ve konuşma gelişiminde problem varsa, bir takım edinimler ve yapabilecekleriniz hakkında deneyim kazanmak için,   bu bir seanslık çalışmaya çocuğunuz ile birlikte katılabilirsiniz.

Dil ve Konuşma Pataloğu Bobbi Wade ile 1 saatlik özel seans

Seans içeriği : “Dil ve Konuşma gelişiminde yardımcı duyusal bütünleme entegrasyonu”

Seanslar 1 Haziran 2013 günü sadece 4 seans olarak yapılacaktır.

Seans saatleri:

1.Seans 14:30-DOLU

2.Seans 15:45-DOLU

3.Seans 16:00

4.Seans 17:15

Yer :  Cihangir Yoga İstinye, Ulaşım bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Seans ücreti : 130 USD dır.

Ödemeler seans bitiminde terapiste yapılacaktır.

Ailelerin gelirken yanlarında oyuncak, titreşimli diş fırçası ve küçük bir havlu getirmeleri gereklidir.

Bu bir saatlik seansa katılmak isterseniz egeninannesiyim@gmail.com adresine mail ile hangi saatte katılmak istediğinizi (ne yazık ki şu anda sadece 3üncü ve 4üncü saat müsait), çocuğunuzun yaşını, ismini ve Sizin iletişim bilgilerinizi bildirmenizi rica ederim.

Bobbi Wade Kimdir?

Bobbi Wade, 32 yılı aşkın klinik tecrübesi olan bir dil ve konuşma pataloğudur. Lisansını ve yüksek lisansını Indiana üniversitesinde yapmıştır. Birincil olarak YGB, Asperger sendromu, otizm, öğrenme güçlükleri, dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite, apraksi, duyu bütünleme bozukluğu, beslenme ve yeme problemli ve diğer nörogelişimsel bozukluklara sahip çocuklar ile tecrübesi ve uzmanlığı bulunmaktadır. Aynı zamanda kranyosakral, viseral manipülasyon ve lenfatik drenaj teknikleri ile çocuk ve yetişkinleri tedavi etmektedir. 

Bayan Wade pediatrik nörogelişimsel tedavi-NDT-Bobath konusunda sertifikalı bir terapisttir ve Duyu Bütünleme( teori ve tedavi), oral motor/yutma ve yeme terapisi, Kranyosakral terapi, Viseral Manipülasyon, Lenfatik Drenaj (http://www.iahp.com/), Nöro-Duyu-Motor ve Refleks Entegrasyon,PROMPT((Prompts for Restructuring Oral Muscular Phonetic Targets),DIR/Floortime ve RDI(Relationship Development Intervention) konularında bir çok eğitim ve çalışmayı tamamlamış bir terapisttir. Aynı zamanda “Healing from the Core” un sertifikalı eğitimcisidir (http://www.healingfromthecore.com/).

Bu yazı Duyu Bütünleme Bozukluğu (SPD), Oral Motor Beceriler, Uncategorized içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s