“Sizin Hikayeniz”i de Paylaşalım mı?


paylasBugün Gönül’den gelen yorum o kadar güzeldi ki, gerçekten gönülden yazılmıştı 🙂  ben de daha çok paylaşmamız gerek acaba bunu nasıl yaparız diye düşündüm ve siteye “Sizin Hikayeniz” diye bölüm açmaya karar verdim. Öyle güzel anlatmıştı ki Gönül bir çok şeyi, neden herkes yapmasın ki diye düşündüm.

Biliyorsunuz sitede Bizim Hikayemiz diye bir sayfamız var. Neden Sizin Hikayeniz de olmasın? Her annenin bir web sitesi yapması, bununla uğraşması kolay değil…Ama hazırda bir web sitemiz var 🙂 Sizin yapmanız gereken tek şey, sadece Hikayenizi yazmak,Çocuğunuzun problemi nedir? nasıl fark ettiniz?, ne zorluklar yaşadınız?, nasıl çözümler buldunuz?, Duyu Bütünlemesi Çalışması yaptınız mı? ya da Ne tür terapiler denediniz? Ne kadar ilerleme kaydettiniz? Başarı hikayeleriniz nasıldır? Çekincelerinizi, tereddütlerinizi çok iyi anlıyorum ama kendi isminizi ya da çocuğunuzun ismini yazmak zorunda değilsiniz, istemezseniz yazmayız…Size sevimli takma isimler buluruz, Bayan Pofuduk ve Şeker Kız Candy deriz mesala 🙂

Resim gönderirseniz güzel olur, ama göndermezseniz de olur 🙂 Sadece hikayenizi paylaşın, paylaşalım..

Bunun için e-mail adresime (gayekizilci@gmail.com ve/veya egeninannesiyim@gmail.com) hikayenizi yazıp gönderirseniz, bende siteye eklerim.

Böylelikle daha çok hikayemiz, daha çok fikrimiz olur, belki kaçırdığımız şeyler vardır da başka bir anne bunun yolunu çoktan bulmuştur. Biz de böylelikle öğrenmiş oluruz.

Ne dersiniz? Sizin Hikayenizi de paylaşalım mı?

Bu yazı Uncategorized içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s