PİKNİĞE GİDİYORUZ!!!!


Sanırım sonunda uzun zamandır kafamızda olan Terapi Merkezi Aileleriyle piknik planımızı gerçekleştirebileceğiz.

Bunun herkese gerçekten iyi geleceğini düşünüyorum, sürekli Türkiye de yeterli organizasyon ve grupların olmadığından, ailelerin ne yazık ki kendilerini hep yalnız hissettiğinden bahsediyorum. Aslında ne yazık  ki sadece bu konuda değil, bir çok konuda örgütlenme konusunda ülkemizde oldukça başarısızız. Yurtdışında bu iş gerçekten oldukça başarılı yapılmakta, tabii ki biz sadece bunu internetten izliyoruz. Oysa gerçekten organize olmak, birlik olmak bir çok başarıyı birlikte getiriyor. Aileler bir çok konuda çok daha bilgili oluyorlar, çünkü birlik olunca bilgiye ulaşımda çok daha kolay oluyor. Tabii ki bizim ki şu anda sadece, iyi vakit geçireceğimiz bir piknikten ibaret, gene de bir arada olmanın getirilerinin çok fazla olacağına inanıyorum.

Bu konuda en büyük şansımızdan bir tanesi Terapistimizin bizi her konuda olduğu gibi bu konuda da destekliyor olması ve gerçek anlamda katılımcı olması.

Sanırım lafı fazla uzattım, konuya girmekte fayda var. Gideceğimiz restaurant da oldukça başarılı, yaklaşık 30 çeşit serme kahvaltı veriliyor, sanırım saat 10 gibi oraya ulaşmış oluruz. Şehirden uzakta, açık hava da bir kahvaltı çocuklara da hem moral olacak, hem iyi gelecektir. Kahvaltı  sonrası akşam üstüne kadar ya da sıkılana kadar orda kalma şansımız olacaktır.  Zaten hepimizin evinde bir çok malzeme var, bunları yanımızda getirirsek, orada çocuklar ile bir çok şey yapma şansına sahip olabiliriz.

Pikniğimizin planlanan tarihi 27 Mayıs 2012 Pazar.

Yer : İzmit/Maşukiye Cevizdibi Restaurant

İstanbul’dan Ulaşım için Kroki Şu Şekilde:

Hava durumu Pazar için şimdilik oldukça güzel gözüküyor.

Şimdilik ana bilgiler bu şekilde, detaylar daha fazla oldukça bilgi vermeye devam edeceğim.

Bu yazı Duyu Bütünleme Bozukluğu (SPD), Terapilerimiz Hakkında, Uncategorized içinde yayınlandı ve , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s